Sobotnie zajęcia !

Wreszcie mam chwilę czasu dla siebie i mogę rano o godzinie 9.00, kiedy moi milusińscy jeszcze śpią przyjść na moją ulubioną vinyasę joga – tak komentowali i praktykowali w CAF-Rzeszów. Dzisiejsza praktyka skierowana była na otwieranie klatki piersiowej i bioder. Zapisz się na sobotnie zajęcia już dziś.

Sposób na ciężkie nogi !

Oj, działo się dzisiaj w Centrum Aktywności Fizycznej przy ulicy Matejki 8A w Rzeszowie. Praktyka vinyasy joga skierowana była na rozciąganie ud, usuwanie napięcia zgromadzonego w okolicy bioder, a wszystko po to aby radzić sobie z problemem jakim jest uczucie ciężkich nóg.

Jesień to czas na budowanie odporności i troszczenie się o siebie. Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję, zajęć jogi vinyasa dodatkowo wsparte moją praktyczną wiedzą dbania o własny rozwój. Jeśli masz wolną godzinę i chcesz je spędzić ćwicząc, medytują…

Uwalnianie bólu z odcinka szyjno-piersiowego.

Cieszę się bardzo że jest Was coraz więcej na zajęciach z vinyasa joga. Ci którzy przychodzą często po raz pierwszy przed zajęciami mają wątpliwości czy dobrze zrobili przychodząc , ich wątpliwości zostają rozwiane kiedy po savanie( końcowej części zajęć) zmieniają zdanie i zostają .Ich systematyczna praca nad samym sobą przynosi efekty, dzielą się swoimi zmianami z innymi uczestnikami. A może i ty chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do prowadzenia przeze mnie zajęć .Proszę o komentarz na stronie. Wasze spostrzeżenia są bardzo cenne dlatego wprowadzamy pierwsze wejście gratis jeżeli jeszcze nie byłeś na zajęciach to teraz masz świetną okazję bo mamy dla. Ciebie jedno wejście bezpłatnie! Wejście obowiązuje tylko dla osób które nie były u mnie na zajęciach Pytacie w osobistych mailach czy na vinyasie joga powtórzymy praktykę skierowana na odcinek szyjno-piersiowy. Dziękuję że szczerze odpowiadacie że minęły bóle głowy, inaczej oddycham, polepszyło mi się widzenie .Oczywiście że będzie część 2 praktyki dlatego będziemy praktykować na uwolnienie bólu w odcinku szyjnym. Nawykowe nieprawidłowe ustawienie szyi możemy łagodnie korygować za pomocą uważnej praktyki asan i nauczenie się nowego sposobu siedzenia i poruszania. To właśnie będzie na kolejnej jodze.

Nie musisz cierpieć z bólu pleców – przyjdź

Cierpisz z powodu bólu pleców nie zwlekaj przyjdź na jogę terapeutyczną do Centrum Aktywności Fizycznej w Rzeszowie ul. Jana Matejki 8A (wejście od ul. Kopernika) a przekonasz się że warto było .W ciągu ostatnich 10 lat bardzo wydłużył się czas, jaki ludzie spędzają w pozycji siedzącej. Obecnie wynosi on aż 12 godzin dziennie.Zmęczone mięśnie puszczają i cały ciężar ciała muszą utrzymywać kręgi i więzadła międzykręgowe trzeba ich wzmocnić jak? przez systematyczną pracą nad sobą .Joga terapeutyczna to proponuje -nie zwlekaj przyjdź.

Poniedziałek 17 30 – 18 30

Środa 17 00 – 18 00

Serdecznie zapraszam !

Informacje ze strony : Terapia ruchowa.